Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
» PROPUNERE
#1
  • Nume:  Dexter.
  • Propunere & Sugestie: Adăugarea în secţiunea IT la un micuţ sub-forum "Hai să învăţăm IT" unde eu voi fii moderatorul principal şi vă voi învăţa anumite trucuri şmecherii şi o să fac publice majoritatea licenţelor peste 100E gratis pentru cei interesaţi, şi multe altele o să vedeţi voi acolo! + că mulţi vă bat ochii la hacking, o să vă învăţ bazele hacking-ului în mare ce pot şi ce-mi este permis!
  • Poze dacă este nevoie: -
  • Cu ce ar putea ajuta comunitatea? : Dezvoltare, nu mulţi au licenţele de le deţin eu în acest moment şi la programe mari!
#2
Contra pentru treburile cu hackingul
Pro pentru sectiune, si eliberarea licentelor etc
Nu consider hackingul o unealta folositoare si nici nu incurajez
Mark Twain Wrote: Nu te certa niciodată cu oamenii proști. Te vor trage în jos la nivelul lor și te vor bate cu experiența.
Dr.House Wrote:Toata lumea minte!!
[Image: prj2kDR.png]
#3
(16-04-2016, 02:02 PM)StefyZz Wrote: Contra pentru treburile cu hackingul
Pro pentru sectiune, si eliberarea licentelor etc
Nu consider hackingul o unealta folositoare si nici nu incurajez

Nu o să-i învăt să penetreze o bază de date, dump-uri şi mai ştiu eu ce ilegalităţi "HACKING" în sensul bun, firewall, root-uri, le dau mură-n gură să le deschid ochii, oricum mersi de părere! Dacă este acceptată te-aş ruga să moderezi cu mine secţiunea!
#4
PRO, suna interesant.
#5
Pro ideea este buna,dar in legatura cu hackingul nu stiu ce sa zic
#6
În legatură cu hacking poate cum sa te aperi și toată lecția cu firewall malware dar nu să inveți altcevă,eu sunt contră hackeri și cine încearcă.

Pro pentru restu.
#7
Contra Pentru hacking, sunt o comunitate serioasa, nu este nevoie sa.i invatam pe alti hacking.
Pro Pentru restu.
#8
Băieţii, hacking în sensul că lucruri de bază pentru protecţie şi altceva, cum să nu iei un keylogger cum să verifici un fişier .exe, nu o să vă învăţ să da-ţi cu root-ul sau brute force Smile)
#9
El nu se refera la hacking in sensul rau al cuvantului. El vrea sa va ajute sa va aparati de asa ceva.
De la mine ai un  Pro
[Image: rqLbWUh.png]

Follow Us:

[Image: facebook_large.png]  [Image: youtube_large.png] [Image: instagram_large.png] 
#10
Update' administraţia în continuare aştept un răspuns!


Bookmarks

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)