Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Server Minecraft ! Click all
#1
Salut. Am un server, facut de mine acum ceva timp, am creat impreuna cu un prieten toate mapele, eu ma ocupam de scripturi si restu... Initial serverul a fost pentru o alta comunitate, dar m-am trezit ca ownerul nu mai vrea server minecraft. Serverul dispune de 2 skypvp-uri, doua spawn-uri, (unul principal si unui pentru survival), un shop gigant, facut in totalitate de mine, si alte mape gradute, chiar si un mini-game facut tot de mine Smile  De mult caut ca cineva sa-mi ofere host si sa-l am intr-o comunitate. Am de gand sa-l inbunatatesc la zi daca va fi acceptat. Sunt de incredere, Goofyno ma cunoaste bine ( sunt designer-ul lui personal ). Nu am cum sa-l hostez acum de pe pc-ul meu deoarece nu-mi mere sa-i fac port forwarding la router. 
(Am experienta in moderarea boardurilor, deoarece mai sunt activ pe o comunitate de cca 4-5 ani, am rank acolo, echivalent cu "Moderator" la voi, mai sunt moderator la Design acolo si la sectiunea IT acolo si sunt top1 users online cu peste 300d online, top4 posts (peste 3500 posts) , deci da, sunt activ Smile  )
Sper ca Nigger sa-l hosteze si sa-l gazduiasca.
Ce ziceti ?
#2
Hey , cineva p'aici ?
#3
Yep, baiatul are dreptate. Vedem ce zice Nigger. Smile
#4
Din cate vad, asta nu este o propunere, ci o cerere de sponsorizare.
Momentan nu avem fonduri pentru asa ceva, insa la urmatorul server care se va alatura comunitatii, te voi recomanda detinatorului ca sa fii tehnicul acelui server.
Respins Topic Lock
[Image: type-460x42_cborder-000000_ctop-000000_c...A31900.png]


Bookmarks

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)