Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
propunere
#1
  • Nume: WATF # BlackMetalInferno
  • Propunere & Sugestie: Adaugarea unei nou categorii in zona de IT pentru resurse si una pentru provocari.
  • Poze dacă este nevoie: -
  • Cu ce ar putea ajuta comunitatea? : Pai de exemplu eu dispun de un numar destul de mare de ebooks in privinta securitatii online,programarii,notiuni generale IT si altele,observand ca comunitatea nu dispune de un subforumd dedicat resurselor IT.Aici poate veni vorba de diverse scripturi homebrew,learning stuff(videouri facute de membrii comunitatii pe partea de IT,ebooks etc.).Ar ajuta comunitatea in sensul ca am avea 1.mai mult material la dispozitia useri-lor,2.ar putea aduce membrii noi prin prisma acestor materiale.Iar cea pentru provocari ar ajuta in lansarea unor provocari pentru useri(probleme de informatica,provocari online de genul hackthiswebsite) cat si provocari pentru membrii staff-ului de IT,encriptari,decriptari,hackmypassword etc.Cred ca ar face toata zona IT un pic mai atractiva pentru cei noi.
                              [Image: thumb-350-577906.jpg]                              
                      SINISTER CODING
#2
Sunt de acord cu adaugarea categoriei de resurse, dar cu acele provocari nu cred ca au rost se le facem.
Pro Resurse
Contra Provocari
#3
Prima parte sună bine,şi voi da  Pro .
La cea cu provocările,sunt  Contra de ce? Păi ce fel de provocări,explică,dacă cumva te referi să vă dă-ţi între voi flood sau alte panarame,sunt CONTRA din start.
#4
(10-06-2016, 08:11 PM)Piciul- Wrote: Prima parte sună bine,şi voi da  Pro .
La cea cu provocările,sunt  Contra de ce? Păi ce fel de provocări,explică,dacă cumva te referi să vă dă-ţi între voi flood sau alte panarame,sunt CONTRA din start.

Nu,nu ma refer la flood/ddos sau chestii de genul.Ma refer la provocari de programare,criptare,decriptare etc.
                              [Image: thumb-350-577906.jpg]                              
                      SINISTER CODING
#5
Ai avut o iniitiativa buna dar exista deja scoala IT unde gasesti deja de toate,provocarile nu ajuta la nimic!,la ce ar ajuta sa provoci pe altu?daca inveti ceva il inveti eu sunt contrar la toata propunerea.
#6
Acceptat
Discutam in privat despre asezarea categoriei si a subforumurilor, cat si despre descrieri.

 Topic Lock
<p>
[Image: type-460x42_cborder-000000_ctop-000000_c...A31900.png]
<br></p>


Bookmarks

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)