Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propunere Narcis
#1
  • Nume: Nnnaaarrrccciiisss
  • Propunere & Sugestie: Pai 1 Arrow La concursurile de la Grafica (AOTW & SOTW) sa se ofere reputatie din partea Administratorilor celui care castiga ,ramane la decizia voastra cata !
  • 2Arrow Sa se faca o categorie numita eBets (nu stiu sigur daca e) si daca e acolo sa se ocupe cineva de sectiunea aia si pariurile sa se faca pe repuatie . 
  • Pluginu asta de reputatie nu e pe multe cominitati ,doar pe una am mai vazut si e furoare cu reputatia acolo ,chiar se si cumpara si cred ca ar atrage useri multi 
  • Poze dacă este nevoie:  Nu cred ca e nevoie 
  • Cu ce ar putea ajuta comunitatea? : Ar aduce mai mult interes si pentru concursurile organizate de designer si mai multii membrii
#2
Sună bine ideea, de ce nu?
Pro
#3
Nu stiu daca am voie sa postez ,daca nu scuzati-ma . Dar mie imi suna ok ideea .Am vazut si eu pe forumuri asa ceva
#4
De ce nu ?
Sunt de acord cu propunerea ta
PRO
#5
Up,cineva se mai uita aici ,nu forum manage ?
#6
PROPUNEREA 1: Contra Ce sa se ofere reputatie pentru un concurs de design castigat? Reputatia o oferi cu alt scop... Daca iti place topicul/reply-ul respectiv.
PROPUNEREA 2: Pro  Insa sa o schimb putin, sa se faca pe altceva, spre exemplu pe jocuri/bani etc cu intermediari... Sau un avatar/ o semnatura...
Concluzie:
Reputatia e pusa cu alt scop, nu ca sa o castigi la un bet, concurs de design.
#7
1. Am sa discut cu Pink despre asta ca sa stabilim cate puncte primeste din partea mea un castigator la AOTW si SOTW.
2. Exista deja un topic legat de pariuri sportive la Discutii Generale, reputatia nu are nici o treaba cu asa ceva pentru ca pariurile tin de noroc.

Sistemul de reputatie a fost construit pentru a arata aprecierea sau pentru a multumi unui membru al acestei comunitati pentru munca depusa.

Topic Lock
[Image: type-460x42_cborder-000000_ctop-000000_c...A31900.png]


Bookmarks

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)