Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cerere iconiță și fundal ae.
#1
  • Nick:  aeae.

  • Doresc (Avatar/Semnatura/Userbar/Logo): Logo ( iconiță pentru un program ) și fundal pentru program

  • Link către ultima cerere făcută(obligatoriu) :  click

  • Imagine (obligatoriu pentru semnatura): Nu am o imagine, iconița trebuie făcută de la 0

  • Text primar: Nu există un text

  • Text secudar.: -

  • Alte precizari:  
  1. ICONIȚĂ  : Vreau să fie 256x256  . Nu prea complicată dar nici un J simplu . Iconița trebuie pentru un program cu numele de JACS care va fi un scanner pentru cheat-uri.. așa că aș vrea să fie ceva mai futuristă .. culorile : albastru cu alb și gri, ori roșu cu alb și cu gri .. ori roșu cu alb ori albastru cu alb. Poate să conțină gradient.
  2. FUNDAL : Vreau să fie HD astfel încât să pot redemensiona după bunul meu plac. Trebuie să fie foarte simplu deoarece voi avea elemente peste fundal . Tot ceva futurist. Culori cât mai puține și mai simple. Să se potrivească cu iconița evident. Să nu conțină niciun fel de text.
Cauți un programator/pentester ? Ai vreo problemă cu PC-ul ? Dă-mi PM și te rezolv ! ( click )
Vând diferite. ( click )

"Back to a time when minds were just matter
If you stated opinion then bones would begin to shatter"
#2
[Image: aeae.png]    [Image: aeae1.png]


[Image: aeae3.png]    [Image: aeae2.png]
Designer Photoshop | After Effects | Premiere Pro
TheGodFather
Detintor: zombie.jucausii.net
Discord: Mihnea# 2120
#3
Aș vrea să fie transparentă iconița ..și ceva mai futuristă ..
Cauți un programator/pentester ? Ai vreo problemă cu PC-ul ? Dă-mi PM și te rezolv ! ( click )
Vând diferite. ( click )

"Back to a time when minds were just matter
If you stated opinion then bones would begin to shatter"
#4
[Image: s12.png][Image: aeae.png]


Topic Lock


Bookmarks

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)