Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Server SA:MP
#1
Nume: SheeK47
Propunere & Sugestie: Propun sa adaugam un server de samp, care sa mi-l dati spre administrare mie, voi lucra eu alaturi de scripterul meu, la un gamemode bun si fara buguri, in care la final vom cumpara o promovare de a un youtuber mare, si o sa incercam sa il populam cat de mult posibil si, nu se vor da case/bani/masini/rp/pp etc etc aiurea, toate se fac cu munca.
Poze dacă este nevoie: Nu este nevoie
Cu ce ar putea ajuta comunitatea? : Cu popularea acestei comunitati si cu un server de samp, pus la punct, fara level/rp/bani masini si case date aiurea de catre admini, sa nu fie server fantoma,
Contact discord-ul meu: MarYan ShoW# 3326
#2
De ce ne ceri noua sa iti achitam un server de samp cand poti chiar tu sa-ti cumperi unul si sa-l aduci in comunitatea noastra.Eu unul nu cred ca 20 de lei lunar e chiar asa mult
#3
(04-04-2019, 09:25 PM)KiDuTzu Wrote: De ce ne ceri noua sa iti achitam un server de samp cand poti chiar tu sa-ti cumperi unul si sa-l aduci in comunitatea noastra.Eu unul nu cred ca 20 de lei lunar e chiar asa mult

Sunt. Exista posibilitatea sa nu vrei sa bagi bani fiind  nesigur pe rezultat.
Daca vom cumpara noi hostul el va cumpara reclama cel mai probabil din donatiile pe care spera sa le primeasca.
Daca vrei sa ai succes trebuie sa fii dispus sa pierzi cam 100 lei (25-30 pe un host de minim 100 slots si restul pe reclame)
Daca cineva crede in succesul serverului atunci ii recomand sa ajute, tinand cont de alte servere care au cate 1000/1000 24h/24h eu nu cred pentru ca ei vin si cauta acelasi gamemode, aceleasi setari si spera la grad de admin ca na, doar e un server nou si cu potential.
Been there, done that.......
Mark Twain Wrote: Nu te certa niciodată cu oamenii proști. Te vor trage în jos la nivelul lor și te vor bate cu experiența.
Dr.House Wrote:Toata lumea minte!!
[Image: prj2kDR.png]
#4
de acord.


Bookmarks

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)