Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propunere subforumuri
#1
  • Nume: dirtyaim
  • Propunere & Sugestie:  Sa se mai adauge la categoria Sisteme de operare subforumurile : Android ,IOS,WindowsPhone
  • Poze dacă este nevoie:  Nu este nevoie
  • Cu ce ar putea ajuta comunitatea? : Ar ajuta membri daca vor avea nevoie de informatii.
  • Daca este  nevoie pot modera eu ZONA IT .
#2
Pro Nu este nevoie sa moderezi tu zona it, fiindca sunt cei cu gradul de IT Man care o moderam. Dar propunerea este buna.
#3
Chiar nu știu de ce mai vreți să se adauge încă odată acele sub forumuri ele fiind amplasate https://jucausii.net/forum/Forum-Totul-despre-telefoane si puteți spama până vă saturați.
Contra
#4
Cei care doresc gradul de IT MAN, pot sa o faca si fara acele categorii, moderand alte categorii. Cu acesta propunere sunt CONTRA, intai sa le moderam pe cele care sunt acum, dupa ne vom ocupa de altele.



  • "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
#5
(27-03-2016, 11:42 PM)dirtyaim Wrote:
  • Nume: dirtyaim
  • Propunere & Sugestie:  Sa se mai adauge la categoria Sisteme de operare subforumurile : Android ,IOS,WindowsPhone
  • Poze dacă este nevoie:  Nu este nevoie
  • Cu ce ar putea ajuta comunitatea? : Ar ajuta membri daca vor avea nevoie de informatii.
  • Daca este  nevoie pot modera eu ZONA IT .

Îmi pare rău, dacă te-ai uitat cu atenție aceste secțiuni sunt adăugate, eu personal mă ocup de categoria IT / Probleme!
#Click for view.
#6
Respins Topic Lock
[Image: type-460x42_cborder-000000_ctop-000000_c...A31900.png]


Bookmarks

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)