Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propuneri generale
#11
Sunt multe pareri aici.
Multe pareri care ma depasesc.
Ma depasesc in sensul ca , da , imi dau cu parerea, dar nu pot ajuta.
Dar o singura problema. Cine face primul pas?
Daca nu face niciunul nimic, toti vor spune " Nu am cu cine"
Cineva trebuie sa inceapa, si ceilalti sa il sustina. Pentru ca daca nu incepe nimeni nu ai ce sa sustii.
Sper ca s-a inteles ceva din ce am spus.
[Image: fsBnhDX.png]
#12
1. Exista avantaje pentru membri care sunt mai inzestrati sau mai ambitiosi sa zic asa, cine nu profita de ele, inseamna ca ori nu vrea, ori atata poate (copy/paste)
2. Serverul Furien nu este de acord sa ofere xredirect pana cand nu va avea un competitor, mai exact un server echivalent, iar acolo intervii tu prin serverul nord pe care urmeaza sa il deschizi.
3. De ceva timp exista doar un singur scripter, daca nu doreste sa coopereze sau nu este capabil sa rezolve problemele detinatorilor de server, atunci trebuie semnalat si exclus din echipa.
4. Dintre toate serverele, doar Respawn este inactiv, detinatorii activi sunt Digital, Dexter si Thief, cu ei se poate discuta, in functie de ideile tale.
5. Sunt persoane care s-au remarcat in comunitate, daca te-ai uita la lista completa a membrilor VIP, ai sa vezi mai mult de 4 (numarul detinatorilor de servere oficiale)
6. Esti printre singurele persoane care se zbate sa faca ceva vizibil in comunitate, si din cate vad te-ai facut remarcat, poti beneficia de orice ajutor in momentul de fata.
7. Aici e o mica problema, "podul" dintre forum si teamspeak este cam mare. Eu voi incerca zilele astea sa promovez TS-ul cat pot pentru ca membri comunitatii sa reuseasca sa intre si pe TS, dar de restul depinde de tine sa aduci alti oameni de pe alte TS-uri.
8. Aici ai acordul meu sa deschizi un topic la Anunturi Generale ca sa evidentiezi intentia si sa cauti colaboratori, e cea mai eficienta metoda pentru a atrage atentia.
9. Discutam pe TS despre ce fel de suport tehnic poti oferi pentru a trimite membri la tine.

Multumim pentru propuneri, vreau sa vad ca tot ce ai propus se va si indeplini (punctele care tin de tine evident).
Topic Lock
[Image: type-460x42_cborder-000000_ctop-000000_c...A31900.png]


Bookmarks

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)